OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

SKX 7

7.vek na SKX. Huráááá mam medajlu a nie jednu :)
 
Po asi 150 miliónov rokov, čo hrám travian, ma server aspoň trochu bavil (aj to až na konci), ale bol to boj, hlavne so zlým výberom národa. Ale pekne od začiatku.
 
Zdarná registrácia 07.12.2009 o 09:23 stredoeurópskeho zimného času. Prvý a zároveň posledný raz som hral germánov (nikdy nehovor nikdy). Bol to boj asi od druhého tyždňa, kedy ma germáni absolútne prestali baviť, od tej chvíle som bol svojím najväčším súperom ja sám. Ale Anubisovy bojovníci sa nikdy nevzdávajú, tak som hral a klikal ďalej. Mafi mi v tom veľmi pomáhal, bez neho som stratený :) Asi v polovici hry sa k nám pridal, na odporúčanie spolubojovníka Deklberyho, Stanly. Toto deco klikalo a klikalo až som bol nervózny z toho, že prídem na účet a všetko šlo ako malo a ja som doslova nemal kam kliknúť. No a začiatok ani nemohol byť prenás lepší,nakoľko hneď (keď poviem hneď, myslím tým 2 a 4 poíčka) vedľa nás nahodilo aj našich defarov. A mohlo sa začať. Žiaľ logy s úplného začiatku sa nedochovali, tak začneme až druhým týždňom.
 
Najbližšie okolie už bolo pod kontrolou, farmili sme rytiermi trochu vzdialenejšie dedinky a sem tam sa na niečo aj narazilo.