OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

SKX 6

6. vek na SKX....príjemné spomienky :)
 
Kronika tohoto veku nebude až taká zábavná, ako tá z 5 veku, no rozhodli sme sa dokončiť to, čo sa nám minule nepodarilo. Úspešne zaútočiť na div sveta. Logicky teda logov bude pomenej, a nebudu to žiadne "bomby". No z času na čas treba odohrať aj oddychový server.
 
Všetko to začalo jedného pekného už prázdninového dňa, žial si nepamätám kedy presne :D Po minuloserverom akože úspechu ( mali sme na konci z toho zmiešané pocity: offka na div sa nám nepodarila, ale aspoň sme pekne podkúrili kakavkáčom pod kakáčom hehe )
 
Náš team prešiel malou obmenou, Yurik na rozklikanie začiatku ostal, ja som to drvil celý server a Mafiho nahradil Mindi, tiež super klikač, no bez tych blbých kecov
( že Mafi :D )
 
Pripraviť prsty, rozcvičiť zápästia, rozžmurkať očiská, pohodlne sa usadiť...začíname.
 
Registrácia hneď ráno. Kukáme na tu jednu biednu dedinku, kde stojí len hlavná budova. Hnus...začíname stavať. Chvála Travibohovi za Bonifáca, amen. Pomaly sa to začína rozbiehať. Opäť raz mame šťastie a nejaký aktívny germán vedľa nás rozbil oázu. Mmmm farmíme, robime falanxov, farmíme, robíme falanxov, farmíme robíme, blesky. Pozerám po okolí a čo nevidím, hráč, ktorému sme boli vďačný za rozbitie oázy, už nie je. To sú tí pusheri :D Ešte sa majú čo učiť.
 
Tak sme sa nejkým záhadným spôsobom doklikali do prvého víkendu, a hneď prvý problém. Zaspal som na nočnom farme....

http://travian-reports.net/sk/img/2353284fc7b.png

 

Nevadí, pokračujeme aj s tým málom, čo nám ostalo. Ťukáme, farmíme, pomaličky ale isto dostávame pod kontrolu blízke okolie.  Z farm útoku prekvapujúci log

http://travian-reports.net/sk/img/23533f5e539.png

 

Skúšal som to tam doraziť ešte niekoľkokrát, ale núspešne.  Armádka nám utešene rástla, tak sme si mohli dovoliť aj na "silnejších" germánov v okolí.  Špehli sme si celkom slušnú offku, no čakal na nas len def. Blééé. Naviac na tohoto hráča som bol neskor mimoriadne nasr..., nakoľko mal peknú armádu, no odmietol pomôcť s dobývaním artefaktu s odôvodnením, že on sa šetrí na div. Naša offka sa živila pomerne ďaleko a nestihli sme ju stiahnúť, naša velká chyba.  Po jeho odmietnutí som ho preklial prinajmenšom do siedmeho kolena, a asi týžden na to mu Offstars chytili asi 30k paliek a 8k teutonov pekne doma. To si teda naložil tomu divu...lečo.

http://travian-reports.net/sk/img/23534a37ad6.png

 

Už sme mali pomerne dosť jazdy, tak sme si začali trúfať aj na rimanov. Naneštasťastie pre nás, celkom obstojnú farmu zobrali do ally mor ho... udajne mal ešte veľa defu, no neviem, neviem.

http://travian-reports.net/sk/img/2353581650e.png

 

Tak sa v pokoji ďalej preklikávame serverom, a z farmovacích útokov nam občas niečo vyskočilo. BAF

http://travian-reports.net/sk/img/235369beb88.png

 

Na pár nasledovných logov by som najradšej zabudol... Ten hráč z prvého logu v tejto kronike (žiaľ meno si nepamatám ) rušil účet a  Gipsy nam dal info ,ze má plné dediny suriek a možeme si pofarmiť ak chceme. Gipsyyyyyy mor na teba :D:D Ono pravda, plne ich mal ale skor defu ako suriek. Ale zase naša chyba, že sme si nešpehli.

http://travian-reports.net/sk/img/23537417fdb.png

 

http://travian-reports.net/sk/img/23538c4ed6a.png

 

Toľko bleskov....no čo už, bude aj horšie a viem o čom hovorím. 

Občas sa podarilo niečo prebrať. Zlamil som a katy prišli až o sekundu po utoku.... ale to je nepodstatné, nakoľko dedina po vytrvalom presviečaní podľahla.

http://travian-reports.net/sk/img/2354044b2b6.png

 

Nasleduje hráč, ktorého som miloval za to, že nezrušil účet a nechal sa farmiť. V priebehu hry sme od neho vynosili, milióny a milióny surovín.

http://travian-reports.net/sk/img/23541499d8d.png

 

Našiel sa tu aj menej poddajný hráč, ktorý sa snažil brániť si dedinky. Musela sa viesť pomerne zdĺhavá opotrebovacia bitka. čo už aspoň sme sa nenudili.

 

http://travian-reports.net/sk/img/235432b47dd.png

 

http://travian-reports.net/sk/img/2354464264f.png

http://travian-reports.net/sk/img/23545b6cc1e.png
 
Jedného krásneho dňa sme sa znenazdajky dostali pod útoky jednej malickej ally. išlo na nas množstvo útokov, vačšinou fejky, no pritrafila sa aj mala nehoda.
 
http://travian-reports.net/sk/img/23546c2013f.png
 
A kď už dorazilo niečo poriadné dopadlo to nasledovne.
 
http://travian-reports.net/sk/img/235512066ad.png
 
 
Pomaly sa blížil koniec serveru a teda aj okamih, kedy sme sa chystali vypustiť našu armádu na jej posledný pochod. Naneštastie sme živili vojakov na podporách u rôznych hráčov v okolí, a tak sa veľmi jenoducho stalo, že nám tesne pred útokom na jednej takejto podpore skapalo     18 000 bleskov. Zamrzí, no keď som sa dozvedel, že na daného hráča šiel útok, ktorý priniesol smrť toľkým udatným jazdcom, skoro 25 hodín, myslel som, ze ma rodrapí od hnevu :D Ale prekonal som to a teraz sa nad tým už len pousmejem.
 
Deň D, hodina H. Armada si pomerne rýchlym tempom razila cestu vpred   ( zapožičali sme si Achillove sandále ). Ally NNN, cieľ nášho útoku, vedeli že ich to môže ohroziť, a tak hráči z účtu BLINK sa rozhodli zrovnať našu dedinu so zemou skôr, než armáda dopochoduje k cieľu. V prvom útoku sa snažili spôsobiť maximálne straty katovaním veľkých sýpok, podcenili však silu sýpok malých a tak nám ostala pohodlná kapacita pre živenie armády.
 
http://travian-reports.net/sk/img/235547810c1.png
 
Keďže však mali Čižmy bojovníka, stihli sa k nám otočiť ešte raz. Popadali všetky sýpky. S podobnou situáciou, teda živenie veľkej armády pri 800 kapacite sýpky, sme však mali skúsenosti z minulého servera, tak sme danú situáciu s prehľadom vyriešili. Po takmer 5 hodinách cesty nakoniec naša armáda dorazila do svojho vytúženého cieľa.
 
http://travian-reports.net/sk/img/235556c7edd.png
 
 
Bola to najväčšia galská neartefaktová armáda na serveri. Náš cieľ sme splnili. Konečne poriadny spánok. I keď len na 2 týždne.
 
Poďakovanie:

Janyemm - zas ten sponzoring v časoch krízy :D
 

Ally MH-D a Mor Ho - za nekonečné dodávky obilia a preživovanie
                      našich vojačikov.
 
Mindimu - za jeho trpezlivosť so mnou, mal to ťažké no.